OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 29.03.2024, 12:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 01.08.2019, 10:47 
Offline
Pan Generální

Registrován: 19.07.2013, 15:54
Příspěvky: 2723
Has thanked: 144 times
Been thanked: 422 times
Css ono je mozne ze kazdy vyrobce to dela jinak. Kazdopadne SGS a Sharp dava pri BUSRQ RFSH na log1 ale i v poslednim oficialnim navodu UM008011-0816 od Zilog z roku 2016 je to floating. Urcite by se to melo zmerit na realnych strojich. Ja asi nebudu vlastnit nejaky stary NMOS primo od Zilog ktery by pro test byl uplne idelani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 01.08.2019, 10:54 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.05.2014, 15:24
Příspěvky: 460
Bydliště: Karlovy Vary
Has thanked: 1 time
Been thanked: 258 times
suksoft: Fííha že by nekompatibilita mezi značkami CPU? :o Tak já si o víkendu asi dám tu práci, myslím, že mám v zásobách snad všechny značky, a postupně je vyzkouším. A jestli nějaká bude mít floating RFSH při BUSRQ, doplním ještě do zapojení pull-up odpor na XRFSH ;) Díky.

EDIT: Tak jsem prolítnul datasheety všech 6ti mě známých výrobců (pominu sověty) a výsledek je:

Zilog, Sharp, SGS: Popis vývodů tvrdí, že RFSH je jen výstup, ne 3-stavový, diagram reakce na BUSRQ tomu odpovídá, RFSH=1

NEC, MME: Popis vývodů tvrdí, že RFSH je jen výstup, ne 3-stavový, diagram reakce na BUSRQ ale v datasheetu chybí

MOSTEK: Mistifikace v datasheetu - Popis vývodů tvrdí, že RFSH je jen výstup, ne 3-stavový, diagram reakce na BUSRQ ale tvrdí opak, a sice, že je floating


Takže testovat Zilog, Sharp, a SGS je asi zbytečné, tam bych to viděl jednoznačně, ale o víkendu zkusím kouknout na NEC, MME a MOSTEK. KR1858 od Elektroniky bohužel nemám :D


EDIT2: Když už jsme u těch značek, kdysi dávno jsem se setkal s jedním pánem, který mi tvrdil, a dost přesvědčivě, na základě toho, co vyprávěl, že za komunistů pracoval na vývoji elektroniky pro naší armádu, a prý měla Tesla tenkrát neveřejně a jen pro armádu vyrábět hodně kvalitní klon Z80CPU s označením MHZ80. Nesetkal se s tím někdo z vás? Nemáte o tom nějaké informace?

_________________

CSS Electronics

ZX Nucleon 512KB: hlavní počítač
ZX Spectrum, Didaktik Gama 80KB/192KB: další počítače
Beta Disk 128X, mini: hlavní úložiště
Delta Disk: bývalé úložiště
DivMMC EnJOY! PRO MINI *lite*: nepoužívané úložiště
Multiface 128C (Debugged): Nabourávač her
Externí ROM 64KB a 128KB: Externí test. ROMky
Advanced Parallel Interface ADPI8255A: Top paralelní IFC
Kempston Interface: IFC pro joystick
Multishots Interface: IFC pro 2 joysticky
Orpheus Interface: Top AY+joystick IFC

http://css-electronics.8u.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 01.08.2019, 15:28 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.05.2014, 15:24
Příspěvky: 460
Bydliště: Karlovy Vary
Has thanked: 1 time
Been thanked: 258 times
RaceSoft: Díky za nabídku, ale nechej je ležet v šuplíku, nepředpokládám, že by někdo chtěl jet na ruský Z80ce ;)

A tady je obrázek dalšího vývoje v routování desky, za dnešek a včerejšek jsem celkem pokročil a vývoj je od minula vidět, zmizelo hezkých pár nezapojených spojů :like:


Přílohy:
F4476906-01.png
F4476906-01.png [ 87.49 KiB | Zobrazeno 8215 krát ]

_________________

CSS Electronics

ZX Nucleon 512KB: hlavní počítač
ZX Spectrum, Didaktik Gama 80KB/192KB: další počítače
Beta Disk 128X, mini: hlavní úložiště
Delta Disk: bývalé úložiště
DivMMC EnJOY! PRO MINI *lite*: nepoužívané úložiště
Multiface 128C (Debugged): Nabourávač her
Externí ROM 64KB a 128KB: Externí test. ROMky
Advanced Parallel Interface ADPI8255A: Top paralelní IFC
Kempston Interface: IFC pro joystick
Multishots Interface: IFC pro 2 joysticky
Orpheus Interface: Top AY+joystick IFC

http://css-electronics.8u.cz/
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 02.08.2019, 11:03 
Offline
Óm Nejvyšší

Registrován: 16.06.2014, 12:23
Příspěvky: 3676
Bydliště: Jesenice u Prahy
Has thanked: 28 times
Been thanked: 280 times
css píše:
4. Paměť RAM je použitá komplet statická 512KB místo původních dvou sad dynamických 2x 64KB.

Takže se adresa nejdřív multiplexuje na 8 bitů pro DRAM, aby se vzápětí zachraňovala na 16 bitů pro SRAM ?
Kdyby jsi to dělal přímo na 16 bitů, tak by jsi ušetřil jeden 8-mi bit registr a můžeš vynechat signál /RAS.
Je to ale složitější na zadrátování.

Čítače zobrazení, jsou ze 4-bit obvodů, kdyby se to předělalo na LS393, nebo HCT4040, tak by se ušetřily také dvě pouzdra.

_________________
Diagnóza: Touretteův syndrom, Koprolálie, Dyslexie, Obsedantně kompulzivní porucha.
Kalkulačky: Privileg PR56, TI51-III, TI57, TI58, TI59, TI83, TI-83 Premium CE, TI89
Počítadla: BOBO64, ZX48 plus, DG-88, Didaktik-M, C16, C64C, Amiga 500+, MZ800, MUPID C2A2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 02.08.2019, 11:23 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.05.2014, 15:24
Příspěvky: 460
Bydliště: Karlovy Vary
Has thanked: 1 time
Been thanked: 258 times
danhard: Do obvodů pracujících s pamětí hrabat nebudu, protože jak jsem popravdě napsal hned na začátku, nepochopil jsem zcela fungování velké části počítače, i když jsem se o to pokoušel, jen se ho snažím vměstnat do krabice od Spectra + dílčí úpravy částí, které jsem pobral a které jsem vyzkoušel. Například jsem chtěl i ušetřit jedno pouzdro na místě 2x multiplexerů LS153, z nichž lezou RGB signály, funkce obou jde krásně udělat jedním GALem, i počet signálů se vejde, ale s GALem to nefunguje - v obraze jsou pak rušivé artefakty, evidentně bude hrát svoji roli i rychlost reakce jednotlivých čipů.

V generátoru hodin také nemůžeš tak snadno zaměňovat typy čítačů, jak píšeš - jeden LS193 se používá s přednastavením, ten nenahradíš LS93kou. Dvě LS93 sice můžeš nahradit 393kou, i jsem to vyzkoušel, ale potřebuješ další logiku na jejich nulování - 393 má u každého čítače jen jeden nulovací vstup na rozdíl od 93ky, takže ve výsledku nic neušetříš ;) Jedniné místo, kde jsem dokázal ušetřit pouzdra, a také to fungovalo, bylo nahražení dvou posuvných registrů 295 jedním 166, GAL ve video části pro blikání znaku a GAL na místě adresového dekodéru portů.

_________________

CSS Electronics

ZX Nucleon 512KB: hlavní počítač
ZX Spectrum, Didaktik Gama 80KB/192KB: další počítače
Beta Disk 128X, mini: hlavní úložiště
Delta Disk: bývalé úložiště
DivMMC EnJOY! PRO MINI *lite*: nepoužívané úložiště
Multiface 128C (Debugged): Nabourávač her
Externí ROM 64KB a 128KB: Externí test. ROMky
Advanced Parallel Interface ADPI8255A: Top paralelní IFC
Kempston Interface: IFC pro joystick
Multishots Interface: IFC pro 2 joysticky
Orpheus Interface: Top AY+joystick IFC

http://css-electronics.8u.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 02.08.2019, 11:52 
Offline
Óm Nejvyšší

Registrován: 16.06.2014, 12:23
Příspěvky: 3676
Bydliště: Jesenice u Prahy
Has thanked: 28 times
Been thanked: 280 times
To se dělá v GALu tak, že na výstupu je Dčko s clk 7MHz, pak se všechny hazardy odstraní, nebo se jako poslední multiplexer dá 74LS298.
Bohužel to není taky běžný brouk.

Generátor zobrazení se musí samozřejmě upravit :)

Přídavná logika je jedno hradlo 7408, nebo 7411, které tam je.
74LS93 je už archaická a stojí víc, než 74LS393.

Nejaký náhrady GALem jsou efektivní u dekodérů a logiky.
Větší celky už minimálně XC9536XL, sice to není u registrů moc efektivní, ale i když nahradíš 6 DIL brouků jedním TQFP44 tak ušetříš místo a zadrátování.

Třeba latch atributu, registr atributu, latch video, shift video, multipexer video s D flop na výstupu.
Tohle se všechno vejde do jedné XC9536XL, vstup 8 data a pár řídících drátů, výstup RGBI.
(U Tebe IC 39, 40, 41, 43, 44, 45).
Výstupní mix barev není nutno dělat tak komplikovaně, stačí odporová matice, případně diody.

Celé počítadlo se vejde buď do 3x XC9536XL, nebo 2x LC4064 + trocha balastu.

Celé v logice by se mi to líbilo, jen kdyby to bylo funkčně perfektně učesané a minimalizované (ve schematu) a na logice, která ještě dožívá, třeba i pár GALů.

V době, kdy se tu ZX objevilo, byly k dispozici max. 4 bitové obvody, osmibitová byla akorát MH7430 a MH74164.

Podobně to měl Ing.Aleš.Juřík AR-ME 88.
Bohužel dostupného 8-mi MH3212 z toho udělalo strašnou krávu :lol:

_________________
Diagnóza: Touretteův syndrom, Koprolálie, Dyslexie, Obsedantně kompulzivní porucha.
Kalkulačky: Privileg PR56, TI51-III, TI57, TI58, TI59, TI83, TI-83 Premium CE, TI89
Počítadla: BOBO64, ZX48 plus, DG-88, Didaktik-M, C16, C64C, Amiga 500+, MZ800, MUPID C2A2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 04.08.2019, 21:00 
Offline
Óm Nejvyšší

Registrován: 16.06.2014, 12:23
Příspěvky: 3676
Bydliště: Jesenice u Prahy
Has thanked: 28 times
Been thanked: 280 times
Když už jsou tam GALy, tak bych byl pro jejich větší nasazení.
Třeba kompletní generátor časování by vyšel s 2x 74HCT4040 a 1x GAL20V8 na délku cyklů a zobrazovací signály, 1x GAL16V8 na časování paměti.
Má to výhodu v tom, že se to dá jednoduše přeprogramovat na jiné časování.
Způsob zobrazení bych nechal stejný, s plnou rychlostí CPU, ale přes waitt by se dalo simulovat chování těch starejch krámů :)

Se statickou RAM a dvojnásobnou rychlostí přístupu do paměti by nebyl problém to udělat jako zobrazení VGA, procesor dle libosti, 3,5 nebo 7MHz.

_________________
Diagnóza: Touretteův syndrom, Koprolálie, Dyslexie, Obsedantně kompulzivní porucha.
Kalkulačky: Privileg PR56, TI51-III, TI57, TI58, TI59, TI83, TI-83 Premium CE, TI89
Počítadla: BOBO64, ZX48 plus, DG-88, Didaktik-M, C16, C64C, Amiga 500+, MZ800, MUPID C2A2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 05.08.2019, 14:17 
Offline
Pan Štábní

Registrován: 29.06.2013, 16:52
Příspěvky: 1612
Has thanked: 31 times
Been thanked: 357 times
danhard píše:
Způsob zobrazení bych nechal stejný, s plnou rychlostí CPU, ale přes waitt by se dalo simulovat chování těch starejch krámů :)


Brzdeni pameti/cpu by z Pentagonu tak uplne ZX neudelalo. Asi nejvetsi problem by byl hlavne s mistem, kde se generuje INT. Zatimco ZX ma INT na zacatku TV snimku, Pentagon ho ma na konci posledniho pixeloveho radku (192), takze pak stejne nesedi casovani obrazu. Soucasne s brzdenim procesoru by se musel minimalne zmenit i ten INT. Dale pak je tu jine chovani portu FE, absence atributoveho portu FF a jiny pocet radek v TV snimku. Pentagon ma misto 312 tv radek rovnou 320 a kazdy snimek trva tedy dele. Ve finale jede Pentagon na 48.828125 Hz misto beznych 50Hz u ZX. AY tedy hraje pomaleji a software casovany prerusenim take, ale temer neznatelne.

_________________
http://velesoft.speccy.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 06.08.2019, 11:19 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.05.2014, 15:24
Příspěvky: 460
Bydliště: Karlovy Vary
Has thanked: 1 time
Been thanked: 258 times
Doda píše:
At z toho zustane i ten Pentagon. Ruznych jinych klonu je dost.

Doda: Neboj se, Pentagon z toho zůstane ;) Padlo tu mnoho návrhů, jak ho "vylepšit", možná sis všiml, že na většinu nereaguju, protože je považuju absolutně za "mimo mísu", prostě střely na slepo do tmy :D

Zůstane z toho Pentagon bez těchto šíleností navíc a basta! ;)

EDIT: Posledních 7 spojů k zaroutování ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 06.08.2019, 12:34 
Offline
Pan Štábní

Registrován: 29.06.2013, 16:52
Příspěvky: 1612
Has thanked: 31 times
Been thanked: 357 times
Kubik píše:
VELESOFT píše:
Jeste dalsi navrh. Prizpusobit desku treba i pro ZX128/+2/+2A/+3 case..

No nevim... kdyz nic jineho, tak novy case/guma/folie na gumaka se da sehnat celkem snadno, ale pokud nekdo uz ma toastrack, tak by byl uplnej magor ho jakkoliv predelavat.


Je spoustu mrtvych masin. Predelavat se nic nemusi stejne jako u aktualni verze desky Nukleonu. Jen vymenis zakladni desku pocitace a zavres kryt. Gumak je klasika, jasny, a jeste se da novej kryt sehnat, ale ta gumova klavesnice byla vzdy tak trochu peklo, at uz na programovani nebo hrani her.

_________________
http://velesoft.speccy.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 06.08.2019, 14:18 
Offline
Pan Štábní

Registrován: 29.06.2013, 16:52
Příspěvky: 1612
Has thanked: 31 times
Been thanked: 357 times
css píše:
Tak já určitě ne! Už se s tímhle projektem babrám cca 2 roky, nejdřív verze s Xilinxem (nefunkční), pak verze s větším množstvím GALů místo logiky, jak navrhoval tuším danhard (také nefunkční) a nakonec návrat ke starým dobrým TTLkům, ta mi zkušebně funguje, ale návrh jen téhle verze PCB byla tak složitá práce, že znovu (pro jiný formát desky) už to ROZHODNĚ DĚLAT NEBUDU. A ani žádné další větší úpravy vyžadující zásah do desky, maximálně nějaké drobnosti typu posunutí zavádějícího kondíku o pár milimetrů. Ono kdo si nezkusil takhle šílenou desku navrhnout, nepochopí, od klávesnice se to radí vždycky parádně ;-) Takže chceš-li formát pro Spectrum +2, Didaktik, nebo jiný, budeš si muset posloužit sám :-) Sorry...


Chapu, ja sam jsem drive kreslil desky podobne huste a casto jsem se na to vybodnul, protoze to zabiralo neumerne mnozstvi meho volneho casu, nebo jsem to vzdal uz jen pri pomysleni, ze bych to pri pripadne chybe v navrhu musel preroutovavat.

_________________
http://velesoft.speccy.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 15.09.2019, 16:29 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.05.2014, 15:24
Příspěvky: 460
Bydliště: Karlovy Vary
Has thanked: 1 time
Been thanked: 258 times
TAK A JE TO TADY!

První kus finální PCB ZX Nucleonu 512KB jsem dnes dokončil a právě probíhají zahořovací zkoušky, zatím všechno vypadá výborně :like: :) Zítra budu testovat ještě s Betadiskem, páč to je ta jediná správná sestava: ZX Nucleon a Betadisk. Zítra přes den snad dám do kupy i dokumentaci a vyhodím sem link pro její stažení.

Kdo si budete chtít ZX Nucleon pořídit, máte 2 možnosti: Buď přes Sellmyretro.com, a nebo zde soukromě, když mě skontaktujete přes SZ. K mání bude buď formou stavebnice, a nebo hotová, precizně vyrobená, osazená, zapájená, očištěná a vyzkoušená deska + propojovací SCART kabel (jen k hotové desce). Cena na Sellmyretro je o něco vyšší díky poplatkům, které server schlamstne za prodej ;)

POZOR důležité upozornění! Kdo si bude chtít sám sestavit stavebnici, PROSÍM vezměte na vědomí, že nákupem souhlasíte s tímto upozorněním: Jde o velmi komplikovanou konstrukci, součástky jsou na PCB velmi hustě osazené, pro sestavení je třeba vysoké zručnosti v elektronice a vysokých znalostí a přístrojového vybavení, pokud náhodou nebude deska chodit na první zapojení! Já sám bohužel nemám čas poskytovat help-line ani osobně, a ani na dálku! Již teď mám objednávky vesměs na hotové PCB, a to do konce roku 2019. Takže Vás znovu prosím, stavebnice si pořizujte jen pokud víte, že jste schopni si sami nalézt případný problém, a pájet extrémně složité konstrukce. Děkuji :like:

Cena za stavebnici zde soukromně je 2375Kč, hotová PCB potom 2875Kč. Obojí ale budu rozesílat odhadem někdy cca přelom listopad-prosinec 2019, v současné chvíli jsem opravdu zavalen objednávkami ze zahraničí a má produkce činí asi 1 desku týdně! Díky.


Přílohy:
zxn01.jpg
zxn01.jpg [ 286.55 KiB | Zobrazeno 7710 krát ]
zxn02.jpg
zxn02.jpg [ 390.84 KiB | Zobrazeno 7710 krát ]
zxn03.jpg
zxn03.jpg [ 393.42 KiB | Zobrazeno 7710 krát ]

_________________

CSS Electronics

ZX Nucleon 512KB: hlavní počítač
ZX Spectrum, Didaktik Gama 80KB/192KB: další počítače
Beta Disk 128X, mini: hlavní úložiště
Delta Disk: bývalé úložiště
DivMMC EnJOY! PRO MINI *lite*: nepoužívané úložiště
Multiface 128C (Debugged): Nabourávač her
Externí ROM 64KB a 128KB: Externí test. ROMky
Advanced Parallel Interface ADPI8255A: Top paralelní IFC
Kempston Interface: IFC pro joystick
Multishots Interface: IFC pro 2 joysticky
Orpheus Interface: Top AY+joystick IFC

http://css-electronics.8u.cz/
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 15.09.2019, 16:30 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.05.2014, 15:24
Příspěvky: 460
Bydliště: Karlovy Vary
Has thanked: 1 time
Been thanked: 258 times
a další fotky


Přílohy:
zxn04.jpg
zxn04.jpg [ 397.93 KiB | Zobrazeno 7692 krát ]
zxn05.jpg
zxn05.jpg [ 399.15 KiB | Zobrazeno 7692 krát ]
zxn06.jpg
zxn06.jpg [ 299.38 KiB | Zobrazeno 7692 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 15.09.2019, 16:31 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.05.2014, 15:24
Příspěvky: 460
Bydliště: Karlovy Vary
Has thanked: 1 time
Been thanked: 258 times
a poslední


Přílohy:
zxn12.jpg
zxn12.jpg [ 412.92 KiB | Zobrazeno 7686 krát ]
zxn10.jpg
zxn10.jpg [ 213.91 KiB | Zobrazeno 7692 krát ]
zxn11.jpg
zxn11.jpg [ 129.89 KiB | Zobrazeno 7692 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZX Nucleon 512KB
PříspěvekNapsal: 18.09.2019, 09:03 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.05.2014, 15:24
Příspěvky: 460
Bydliště: Karlovy Vary
Has thanked: 1 time
Been thanked: 258 times
Ještě k danovo dotazům :-):

ad) ..nesháněj se 74LS393 líp, než 74LS93 ?
NE, je to jedno. Původně jsem chtěl dvě LS93ky, co jsou na konci řetězu děliček nahradit LS393kou, i jsem si vyzkoušel, že to funguje, ale nakonec by to byla jen komplikace. Zapojení počítá s dvěma signály nulování čítače, a LS393 má jen jeden, což by znamenalo další logiku. A protože zbytek hradel je 100% využit, musel by se použít další šváb, takže efekt veskrze=0 - prasárny typu OR z diod raději nepoužívám. A pak zařazení LS393 je další typ švába navíc, což se mi taky nelíbilo. Takže 2xLS93 je zde nejlepší řešení.

ad) Máš tam redukci na 512kB ram, 1MB ram 5V jsem tu nabízel za pakatel.
ANO mám, protože mám doma směs pamětí jak v SOP, tak DIP pouzdře. A abych využil i ty SOP, navrhnul jsem si i tuto redukci. Paměti v SOP pouzdrech budu do vypotřebování zásob dávat do hotových desek a v DIP pouzdrech přednostně do stavebnic, abych to lidem nekomplikoval. 1MB nejsou potřeba, jednak mám zásobu a jednak nerad nechávám nějakou součástku z 50% nevyužitou, když to není nutné ;-)

ad) ..mě se líbí kondy Changxin(C) VENT..
Tyto kondíky mě v milém překvapily, po proměření jsem zjistil, že mají ještě o něco lepší ESR parametry, než Panasonic nebo Nichicon, které obvykle používám. Takže proč ne, Čína stoupá vzhůru na rozdíl od Evropy, která směřuje do pekel.

_________________

CSS Electronics

ZX Nucleon 512KB: hlavní počítač
ZX Spectrum, Didaktik Gama 80KB/192KB: další počítače
Beta Disk 128X, mini: hlavní úložiště
Delta Disk: bývalé úložiště
DivMMC EnJOY! PRO MINI *lite*: nepoužívané úložiště
Multiface 128C (Debugged): Nabourávač her
Externí ROM 64KB a 128KB: Externí test. ROMky
Advanced Parallel Interface ADPI8255A: Top paralelní IFC
Kempston Interface: IFC pro joystick
Multishots Interface: IFC pro 2 joysticky
Orpheus Interface: Top AY+joystick IFC

http://css-electronics.8u.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz