OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 29.03.2024, 01:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 60 FPS video SIDE II
PříspěvekNapsal: 31.08.2017, 13:43 
už sem to psal na AA a nechce se mi to psát znovu:) tak to sem jen pastnu. Hrál jste si s tím někdo? vypadá to uplně suprově, na yotube, nicméně v reálu jsem to ještě neviděl :(

help me please :)

I put tron img by USB img tool as raw data to 1GB Kingstone CF, put SIDE2 with CF to Atari, mount movplay.xex with SDRIVE to D1, boot from SDRIVE MOVPLAY.xex.

tool inform me: PAL, OK, then any error IDE D1D1D1D1 D1D1D1D1D1D1D1

what is the problem?

I try to set Qmeg ON\OFF, set ramdisk 128 - 1MB, SpartaDOS ON\OFF, VBXE ON\OFF, COVOX, Stereo ON\OFF . . and many combinations :) Still the same error. When I try to use mpideii.xex i get error D5D5D5D5 D5D5D5D5D5D5D5D5 :) I use 3 different CF cards, but all Kingstone, 1GB and 2x 4GB.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: 60 FPS video SIDE II
PříspěvekNapsal: 01.09.2017, 08:28 
tak díky všem za odpovědi :) nicméně sem si to vyřešil sám. A řeknu vám, pávové, že jakmile si převedete první video, konkrétně já klip od skupiny Cappella skladbu U and Me a pustíte na atárku, zjistíte jak úžasný pocit to je a pocítíte tu hrdost co všechno to malé atárko v podstatě v základu!!!! zvládne, funguje to na holé 130XE se SIDE 2. Až mi dojetím vyhrkli slzy.

Klip ve 256 brvách, při 50 fps a dost slušnym asi wavem . . . prostě paráda, na BF předvedu kdo bude mít zájem. Ne nekritizujte když jste to neviděli v reálu, nespekulujte, a nemlaťte mě fakty jak to musí být, když . . . . . to se musí vidět. Videa Youtube to nepodají tak krásně :)

jednoznačně něco co mě po letech opravdu uchvátilo a jsem na atari opět velice hrdý !

jen ještě upozorním, že ta videa, která jsou ke stažení na AA nejsou moc dobrá.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: 60 FPS video SIDE II
PříspěvekNapsal: 01.09.2017, 09:51 
Online
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:40
Příspěvky: 1920
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 895 times
Been thanked: 693 times
tak dej odkaz na tvoje video :)

_________________
www.krupkaj.cz ~ www.atariportal.cz ~ jaysoft.atari.org
:busybee:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 60 FPS video SIDE II
PříspěvekNapsal: 04.09.2017, 07:36 
krupkaj píše:
tak dej odkaz na tvoje video :)


pracuju na tom :) až budu spokojený s výsledkem, tak sem ty image dám. pravděpodobně už balancuji na hraně dokonalosti, ale stále ještě nejsem spokojen!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: 60 FPS video SIDE II
PříspěvekNapsal: 04.09.2017, 11:13 
tak atari 8bit má nejlepší verzi Bad Apple (JAP i EN) pod sluncem ze všech existujících 8mi i 16ti bitů :) Ach bože to je kráááásaaa !! :) miluju tuhle fíčuru a ten kdo to vymyslel je bůh!

Sorry Rogerre, snažil si se ;-)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: 60 FPS video SIDE II
PříspěvekNapsal: 05.09.2017, 19:21 
Tak sem se do toho opravdu opřel a myslim, že sem vytvořil ta nejlepší možná videa. Ne a to jako fakt :) Je to vše co jsem se rozhodl si nechat, ostatní šlo do košíka:)

https://uloz.to/!XCqLTo2pt7xu/side-ii-videos-rar

je tam jako samostatné img:

klipy od 2unlimited
Amiga demos
BadApple (JAP, EN, a PPAP :)
klipy od Cappella
Epic Rap Battles
Laurel and Hardy - Liberty (čb)
Matrix - Má nejoblíbenější scéna!

unpacked - 2,66 GB packed cca 870.

použití - já pro hození fajlu na CF kartu používám USB Image Tool pod widlema (lamky s Linuxem a dalším garbidžem si najděte co chcete :) )

požadavky - CF Karty, SIDE II cart a Standard Atárko 130XE, nebo 800XE s min 128 Kb RAM, na 64 kb to nejede.

ještě přiložim atr soubor, kterej bootne SIDE II movie player konfigurovaný pro SIDE II IDE (je to PAL 50 fps).


Přílohy:
movplay60n_side.atr [90.02 KiB]
806 krát
Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: 60 FPS video SIDE II
PříspěvekNapsal: 05.09.2017, 20:34 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Ty wogo - dej to do MKV, ať se na to kouknu, než to budu cpát do malého Atárka, ne? Nebo to rovnou nahraj na Tytrubku...

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 60 FPS video SIDE II
PříspěvekNapsal: 05.09.2017, 20:53 
misticjoe píše:
Ty wogo - dej to do MKV, ať se na to kouknu, než to budu cpát do malého Atárka, ne? Nebo to rovnou nahraj na Tytrubku...


helle dalo mi strašnou práci to z mkv (používal sem prokonverze jen tu nej kvalitu, co sem sehnal) dostat na atárko :) jestli se k tomu zejtra dostanu tak si připravim cfky a nahraju full HD live záběry jak to atárko přehrává :) je to požitek pro oko i ucho, pač je to mono ;-)


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz