OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 29.03.2024, 01:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 15.04.2019, 20:28 
Finální verze mojich Prodigy coverů. Jsou tam upraveny jisté věci, které mi neseděli. Asi už toho máte stejně plné zuby, nicméně toto jsou jiné verze a jsou kvalitně nahrány.

tak prosím :)

https://poison6502.bandcamp.com/album/p ... ari-covers


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 16.04.2019, 14:16 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Jako Omen bombička! Ale s No Good mám nějaký problém. Oproti ostatním je to takové jakoby potlačené, chvílemi se mi zdá, že ani nedrží tempo a snad i vypadávají patterny. Origoš pro porovnání nemám, ale nestalo se něco při převodu? Má to takhle vážně být?

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16.04.2019, 15:32 
misticjoe píše:
Jako Omen bombička! Ale s No Good mám nějaký problém. Oproti ostatním je to takové jakoby potlačené, chvílemi se mi zdá, že ani nedrží tempo a snad i vypadávají patterny. Origoš pro porovnání nemám, ale nestalo se něco při převodu? Má to takhle vážně být?


díky :)

A asi vim co myslíš, to není že by se ztrácely nebo vypadávaly patterny, ale bohužel něteré zvuky atari neumí zahrát (basovou linku). Takže v jednom paternu (příklad) je doprovod dělaný c2 c3 c2 c3 atd . . jenže pak jak linka klesá nebo stoupá tak bych měl použít e3 e4 e3 e4 ale to už atari nezahraje takže se musí použít e1 e3 e1 e3 protože e2 atari neumí. takže tam občas vznikají velké rozdíly v hloubce basů. a bohužel No Good se pohybuje tak, že to prostě nevychytám tak aby to tam nebylo.

Snažil sem se to udělat co nejlépe a aby to rušilo co nejméně, bohužel to lépe neumim (a asi to ani nejde :) ) Kolikrát když použiješ bassy tak jak by to mělo být, tak je ten doprovod pak falešně, protože atari to hraje blbě (je to dost často slyšet u hudeb), tak raději volim tyhle rozdíly v oktávách.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 16.04.2019, 17:51 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Aha, tak to bude asi ono. Škoda, protože to opravdu působí, jakoby občas vypadl nějaký kanál. Přitom u ostatních skladeb jsem nic takového nepozoroval. No Good je prostě náročná sfiňa :-)

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz