OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 28.03.2024, 15:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 28.07.2016, 11:10 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
nobomi píše:
Jsou to variace s opakováním. Počet variací je počet prvků (v tomto případě vybíráš 2 barvy) umocněno na počet opakovaní (chceš 5 bodů). Takže výsledek 2 na 5 je 32.

To je tak dlouho? Může mi někdo vysvětlit, proč jsem psal ve vlastním vlákně o logice v programování. Ještě že si pamatuji, že mi to napsal nobomi a není tak aktivní, prošel jsem všechny jeho příspěvky od konce, měl jsem to vzít raději od začátku :lol:

Kvůli takové složitosti jsem se rozhodl, že ten 2. Byte klidně použiji (i kdyby mi stačil pouze 1) :lol:

Potřeboval jsem se jen ujistit v tom vztahu ve vzorci, ne že bych si to nemyslel :lol:

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 02.09.2016, 20:59 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Pozor, následující řádky se věnují mé psychologii boje, nečtěte! :)

Tak před 3 měsíci jsem si odzkoušel asi po 5 možná 6 letech svůj základní bojový režim. Byl jsem v něm jen přepnut, nebyl použit po fyzické stránce. Byl zaměřen na pár lidí, ale nebyli přítomni v daném momentu, co byla asi shoda okolností, pravděpodobnost na takovou shodu je menší, ale stalo se. Nicméně můj základní bojový režim, kdy si ohýbám své vlastní myšlení fungoval i po 5/6 letech bezchybně. Je to takový režim psychopata v emulaci. Asi tak 2 roky uvažuji nad tím, že bych si prověřil svůj základní bojový režim (co se již stalo) a režim psychopata. Toho ale až při mém ohrožení života, nejraději tedy nikdy. Jedna z možností by byla, kdyby se mi možnost psychopata při problému sama nabídla. Tedy nebudu ho vyvolávat záměrně. Asi bych test provedl a dal tedy svolení na přepnutí. Vím že i jako psychopat útočím až je na mne útočeno, to mám již odzkoušený. Tedy mám spíše odzkoušený, že neútočím, když na mne není útočeno, protože protivníci ustoupili nebo zdrhli, čím pro mne přestali být mým terčem.

To že sem zde napíšu něco v tomhle stylu jsem věděl již před pár lety (nebo mnoho měsíci) a již teď vím, že když budu živ, za pár měsíců opět napíšu, pokud mi to bude umožněno. Otevřenost je z mnoha důvodů jeden z mých základních pilířů na čem stavím vše. Jedna z mnoha věcí, která mí dává jistý druh síly a to ne fyzické, ale psychické. Je to něco co definuje mne samého. Ne vždy ji můžu použít. Pokud daná otevřenost je příliš nebezpečná vůči mnoha situacím které se nedají dostatečně dobře předvídat má u mne otevřenost stopku. Taková situace je u mne v mém životě ale jen v 1 případě a pořád probíhá.

Tak zas někdy spíše u toho asm, pracuji na průběžném vypínání DMA kanálů v rámci mé hudební rutiny a pořád tam dořešuji nějaké pitomosti a myslím si že již to skoro mám co jsi myslím i teď. Trochu jsem se tam zdržel díky mé tvrdohlavosti, kdy nechci prvotní verzi nějak moc optimalizovat, protože se mi v ní pak dělají lépe změny, co vás i přes to nutí mít v kódu alespoň průběžný pořádek při počtu 8 datových registrů které z přehlednosti využíváte jenom tak z půlky, tedy nejčastěji v rozsahu wordu. Pak ještě budu muset udělat matematický vztah mezi 2 veličinami, snad se mi to povede.

Mír s vámi :)

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 02.09.2016, 21:12 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Přátelé, kamarádi... Na výše uvedených řádcích můžete vidět, jak se projevuje dlouhodobá sexuální abstinence. Za povšimnutí stojí především první odstavec, jehož obsah dává tušit, že pokusný jedinec již dlouho nevyplavil žádný endorfin. Viz http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vzt ... ele-i-dusi
Míííííír :mrblue: :mrblue: :beer:

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 02.09.2016, 21:22 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.06.2013, 20:26
Příspěvky: 2487
Has thanked: 115 times
Been thanked: 424 times
Jak řekla Chris Kochanská v Červeném trpaslíkovi: "Rimmere, vyspěte se s nějakou ženskou. To je rozkaz!" 8-)

_________________
"Je lepší rozsvítit byť jen malou svíčku, než jen proklínat temnotu." (Konfucius)

www.zxsparrow.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 02.09.2016, 21:42 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Ehm vše je předčasné, můj sexuální život v současné době není na bodě mrazu, ale vše je ještě předčasné. Pro někoho to bude již dlouho, pro mne ne, minulý pátek jsem jednu slečnu mrdal 1 hodinu, snad budeš s mojí odpovědí uspokojen, jinak nemůžu více sloužit.

Někdy mne ta lidská předpojatost opravdu dojímá.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 02.09.2016, 21:53 
Offline
Óm Nejvyšší
Uživatelský avatar

Registrován: 28.01.2016, 23:57
Příspěvky: 3756
Has thanked: 213 times
Been thanked: 388 times
Hodinu? Ze te to bavi... :)

_________________
Nikdy nediskutujte s blbcem. Stáhne vás na svoji úroveň a vyhraje zkušeností.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 02.09.2016, 21:59 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
No tak již mne poprosila, abych to ukončil, že má dost, tak ji nebudu přeci zbytečně trápit.

Ještě abych dořekl k mému předchozímu příspěvku.
Kluci, sex není součástí mého základního pilíře pro mou existenci. V současné době dokáži bezchybně fungovat tak další 3 roky i bez něj. Nedělejte prosím z vašeho problému problém můj 8-)

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 02.09.2016, 22:09 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
No nic jdu do baru na tousty a malé pivko a zkusím, jestli mi hlava zapracuje v oblasti asm, když ne tak zítra. Již bych logiku ohledně postupného vypínání DMA ve zvuku měl rád dokončenou alespoň bez toho matematického vztahu mezi 2 veličinami.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 03.09.2016, 15:17 
Kubik píše:
Hodinu? Ze te to bavi... :)

Nieje dôležité ako dlho a ako často...
Ak Tá baba bola TOP čiže 10 z 10 vpohode stačí aj to...
:neener:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 03.09.2016, 15:46 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Tá baba je absolútny magor, v niektorých aspektoch asi podstatne silnejší jedinec ako ja. Keby som nebol kým som tak si u nej ani neškrtnem. Je tam viac problémov, prečo je situácia aká je. Je o všetkom predčasné hovoriť. Čas ukáže. Možno som sa dnes dostal zas do hry. Dá ti na výber jedinú možnost ako pokračovať ďalej a musíš na ňu prísť sám. Stálo ma dosť síl, kým som tú skladačku dal do hromady. Jej hodnotenie situácie? Stručne a jasne 1 slovo "výborne" to je všetko, čo Ti napíše. To čo som sa doteraz naučil u nej praktizujem, aby som vobec prežil a to čo nejakým sposobom začalo mohlo pokračovať inak by to bolo absolútne vylúčené.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 13.09.2016, 16:47 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Kubik píše:
Ty bez pidlovat tu svoji narocnou pritulkyni, ta misticova devcata byla pro ostatni! :)

Ona není má přítelkyně, má přítele :mrgreen:. Situace mezi námi je taková složitější hlavně teď. Složila mne po citové stránce na zem a podařilo se mi z ní zvednout a dostat se do svého normálu. Z téhle stránky mne ještě neměla možnost poznat pouze z mého povídání, jsem rád, že ji o tom můžu přesvědčit i v reálu. Já jsem v klidu, již nemám co ztratit. Teď již zvládnu hrát její hru, tak jsem zvědav, jestli má na to hrát zas tu mojí. Tenhle víkend byl pro mne náročný, v pátek jsme byli spolu v práci poprvé od velké neshody, psala mi třeba SMS typu, že si mám smazat její číslo a tak. Já si ho v minulosti opravdu pár krát smazal abych jí nepsal a ona to ví, sám jsem jí to řekl :mrgreen:. Já ale již byl v klidu a opět pevně na svých nohách (2!). Tak jsem ji napsal, že si její číslo již nepotřebuji smazat, že si již věřím. Napsal jsem jí toho více. Třeba i to, aby si dala pár facek, že ji to možná pomůže k tomu aby se probrala. V pátek jsem hodně analyzoval. Z prvních náznaků to nevypadá, že by se jí mne chtělo kopnout úplně do prdele. Čas ukáže a na tohle když chci dokážu být mistr. A já již ji měl možnost poznat a celkem vím co mám dělat a pokud ani to nevyjde, tak to tak jednoduše mělo být a já se svému osudu nevzpírám, je to již několik let jednou z mých životních filozofií.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 03.02.2017, 17:31 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Když ode dneška někomu řekmu idiot, tak tím myslím pindíka ju? :joint:

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 03.02.2017, 18:08 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Brzdi "pindíku", ju? :-)

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 03.02.2017, 20:55 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
OK,

Jsem rád, že jsem si zde řekl své a asi můžu pokračovat ve psaní o postupném tvoření mé hudební rutiny v asm zde. Plánoval jsem se odsud s mým nickem úplně kvůli němu stáhnout, co jsem nakonec neučinil.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lisiak4
PříspěvekNapsal: 23.02.2017, 06:33 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Foto ze 17.2., jsem si vzpomněl, že jsem ho sem chtěl dát. Neměl jsem žádné čisté triko a tak si dal své amiga triko. U té příležitosti poprosil Gábinu z obsluhy, ať mne cvakne, když už se to tak sešlo. To triko je na mne již trochu natažený... :)


Přílohy:
IMG_20170217_141432_2.jpg
IMG_20170217_141432_2.jpg [ 76.94 KiB | Zobrazeno 16146 krát ]

_________________
Amiga - PMD 85
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz