OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 27.04.2024, 07:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BruXy
PříspěvekNapsal: 02.12.2023, 06:03 
Offline
Radil

Registrován: 28.05.2013, 11:24
Příspěvky: 449
Has thanked: 28 times
Been thanked: 201 times
Dnes jsem si splnil sen :D

Dostal jsem zadáčo 32" televizi JVC AV-32120 (NTSC) a minulý týden za $40 kanadských v garážovém výprodeji získal Sega Genesis Model 2 a kartridž se 6 hrami! TV je kráva co váží 51 kg :god2:, a má YPbPr, takže obraz bude jak ze škatulky.

Originál Segu Megadrive jsem vždycky chtěl, v S. Americe tedy prodávanou jako Genesis, už od doby, kdy jsme krátce po pádu Železné opony jeli na autobusový výlet na nákupy do kapitalistické ciziny -- Něměcka. No a v jednom obchoďáku byl jakýsi shop s elektronikou a tam jsme s bráchou smažili na vystaveném Megadrivu celý den Soníka...

No a pak jsme samozřejmě přemlouvali mamku ať nám Segu alias "televizní hry" koupí k vánocům. A ta se šla optat k jednomu místnímu podvodníkovi, co přeprodával elektroniku a ten jí vnutil čínský klon Atari 2600. Si nedovedete představit to zklamání...

Už tehdy jsme měli ZXS+, takže to byl značný downgrade. No nakonec aspoň River Raid mě docela bavil, ale dodnes mě děsí vzpomínky na bratrovy seance u Sneak'n'Peak, asi jediného simulátoru na schovávanou jaký kdy vznikl.

Dcera má 7 a už nám tandem mlátičky v Golden Axe a Streets of Rage docela jdou :lol:


Přílohy:
sega.jpg
sega.jpg [ 174 KiB | Zobrazeno 561 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz