OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 25.04.2024, 12:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 18.03.2014, 11:29 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2290
Bydliště: Brno
Has thanked: 848 times
Been thanked: 318 times
Jo Misticu, vše nej!

:heilpmd:

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 18.03.2014, 11:40 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10136
Bydliště: Praha
Has thanked: 1961 times
Been thanked: 1523 times
Springy píše:
Já se taky přidávám s přáním všeho nej! Hlavně to zdravíčko :D!


To právě potřebuju :-) Chytil jsem v neděli něco od malého (kdo má tu čest s potomky, tak ví, že zatímco oni jsou jen lehce nastuzení, tak ten vir kolem sebe prskají už pěkně zmutovaný, aby mohli eliminovat rodiče) a zároveň se mi včera podařilo servat si nehet na noze - takže libovka. Vypadám jak pajdající bezďák, to na žádnou dohlednou oslavu nevidím :-)

Jinak trochu aktualizuji info ohledně projektu "Amigantel" - nekašlu na něj, jen bylo poslední měsíc trochu starostí s malým, zároveň bylo třeba provést jarní práce na zahradě, absolvovat pár nutných příbuzenských návštěv, atp. Do toho se snažím v krátkých volných chvílích dělat na pokračování Hotelu u Zelené sedmy a minulý víkend jsem zase dělal titulky k The Returned, kterých se nikdo na titulky.com nebyl ochoten chopit. Takže... Neví někdo, jak z 24h dne udělat alespoň 36h? :-D

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 18.03.2014, 11:52 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:27
Příspěvky: 1029
Has thanked: 451 times
Been thanked: 155 times
[/quote]Takže... Neví někdo, jak z 24h dne udělat alespoň 36h? :-D[/quote]


Dost se toho dá stihnout na nočních směnách. Třeba někde na vrátnici. Zkus se někde pozeptat. :-)))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 18.03.2014, 13:59 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05.04.2013, 15:29
Příspěvky: 2395
Bydliště: Starý Vestec
Has thanked: 427 times
Been thanked: 446 times
Vše nej!

_________________
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX Acorn C64 RetroPC

http://party.oldcomp.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 18.03.2014, 14:38 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:53
Příspěvky: 265
Bydliště: Praha
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times
misticjoe píše:
Neví někdo, jak z 24h dne udělat alespoň 36h? :-D


Vim, ale kvalitni kokain je hrozne drahy... :D :D :D
A na rymu je to opravdu super... I ta noha by ti tolik nevadila...

:D

_________________
Atari 2600 7800 600XL 800XL/XE 130XE 320XE 1040STE/STFM LYNX, Sinclair ZX+ QL, Amiga 500 1200, Malina + Nejake to PC navic...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 18.03.2014, 15:22 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.06.2013, 20:26
Příspěvky: 2487
Has thanked: 116 times
Been thanked: 424 times
S tím bych si nezahrával - prý je to příčina různých ekonomických problémů Západu. Šňupou to bankéři a dělají pak nemístně odvážný až hazardní finanční operace... :jump:

_________________
"Je lepší rozsvítit byť jen malou svíčku, než jen proklínat temnotu." (Konfucius)

www.zxsparrow.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 18.03.2014, 16:04 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10136
Bydliště: Praha
Has thanked: 1961 times
Been thanked: 1523 times
A házej s trpaslíkama do dálky, já vím :-)

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 18.03.2014, 22:30 
Offline
Radil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 23:38
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha
Has thanked: 393 times
Been thanked: 122 times
Připojuji se k přání, vše nejlepší! :dvo:

_________________
https://zxretrosoft.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 14.04.2015, 22:52 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10136
Bydliště: Praha
Has thanked: 1961 times
Been thanked: 1523 times
Protože mě kdekdo uhání, aby se přihlásil na ICQ, pokecal přes Skype, odpověděl na MSN, Xichtové knize, Googlu a dalších šílenostech (naposledy nějaký Morse nebo co...), tak je na čase vysvětlit si, co Mistic dělal ve svém temném období, o kterém se moc nezmiňuje. Začalo to PCčkem a prvním modemem. Ten byl shodou okolností Commodore 2400bps - na AllCoholic BBS jsem kdysi vytvořil download rekord, který (pokud mne paměť neklame) nikdo nepřekonal. 11kB/s - nějaký textový soubor. No prostě blbost. Tyhle Commodore modemy měly jednu zvláštnost - daly se stavět na sebe (měly západky) a uměly kooperovat. Brzy jsem si však pořídil 28.8 interní modem (který se z 90% připojoval jako 19,2) a mimo jiné objevil Infimu. A s ní i objevil nežné virtuální pohlaví v reálném světě. Zjistil jsem, coby jedinec s IQ 60 redaktor Excaliburu, že se slaboduchými kecy dají tyto digitální slečny celkem dobře balit. EKG, Leeloo, Slůně, Nemys, FunBunny a některé další, mi na dané BBSce neodolaly. Pak jsem zjistil backdoor k jednomu z tehdejších poskytovatelů internetu u nás. Login: aeking, Password: jenata. Dodnes si to pamatuju, jakoby to bylo včera. Lovení těch použitelnějších kusů se stalo denním sportem. S tehdejším kamarádem jsme si založili na Xchatu poradnu Dr.Mistica a Dr.Smootha. Z "depek" jsme dostávali právě rozešlé slečny opravdu po svém - nutno podotknout, že se 100% úspěchem. Ta léta od 98tého až po 2002 byla krajně divoká. Každá z postižených dívek byla schopna přísahat, že jsme jen jejich, přestože jsme v danou chvíli zvádali další dvě až tři. Problém ale byl, že jsme fakticky nezvládali nic jiného. Každodenní komunikace se stala jakousi nutností. Ve spojení se soutěživostí "kdo jich víc zprzní" se z toho stal opravdu velký problém a já nabyl přesvědčení, že být on-line a ihned odpovídat, je jakousi nutností, kterou musím bezezbytku plnit. Postelí mi prošel nespočet holek, u některých jsem neznal ani jejich pravá jména a u některých dalších mám dodnes neodbytný pocit, že z toho vznikl nejen románek na jednu noc, ale i takový ten alien, co se klube na svět celých devět měsíců.
Ale někdy v roce 2002 (jak už jsem zmínil) nebo 2003 jsem z toho všeho začal střízlivět. Dvě oldcompama postižené kamarádky, které jsme měli se Smoothem (Danda a Katka) a občas nám vypomáhaly s eMagem History, si založily rodiny a začaly se na nás koukat skrz prsty.
Někdy v té době se do naší party přidal(a) Raven. Byla to další holka, byť se v recenzích a článcích vydávala za kluka. Nutno podotknout, že to byla ghotička jak poleno. Frigidní ghotička, kterou byste šacovali na kovanou lesbu už od pohledu. Interně jsme jí přezdívali "Špendlík", protože neustále chodila v roztrhaných černých hadrech, které držely pohromadě právě jen ty spínací špendlíky. Nikdy nezapomenu na situaci, kdy jsme šli nelegálně očíhnout nějaké vystoupení u Křižíkovi fontány a jak jsme přelézali vrata u protější budovy, tak si urvala rukáv - naprosto v klidu projela spínákem nejen šaty, ale i bicák. A bylo jí to fuk. Nicméně to jsem odbočil.
Takže jsem si začal uvědomovat, že ten virtuální svět mě sežere...tam jsem zkončil. A výsledek je od té doby jednoduchý. Nechci být nikde a nikdy naháněn, časově zpochybňován (on mi neodpověděl "v určitém časovém limitu, který se sluší"), ani být povinován.
Pokud tedy něco potřebujete, napište mi zde SZ nebo mail. Rozhodně mě netahejte na "kecálky", jako to onehdy udělal EXA a pak byl krajně rozčarován, že mu nejsem k dispozici 24/7. Já si svoji virtuálně-náročnou komunikaci už užil. Dneska odpovím, až budu chtít...

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 15.04.2015, 08:55 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05.04.2013, 15:29
Příspěvky: 2395
Bydliště: Starý Vestec
Has thanked: 427 times
Been thanked: 446 times
Hehehe, muhahahaha, mohl bych se zasmát. Já jsem na tom, ale docela podobně! V období cca 1998-2002 plusmínusautobus jsem velmi často dřepěl u chatu na atlasu, pokec se to jmenovalo, už to není. Zatímco kolega mistic lovil baby, jak na běžícím pásu, tak já jsem lovil baby o něco méně, ale zato vymetal jeden (nejen) chlastací sraz za druhým. Vrcholil jsem v létě 2000 a asi i 2001. Tehdy sice ubylo chlastacích akcí (tedy těch mnou navštívených), ale zase jsem si domlouval jednu schůzku za druhou s různejma babama a jezdil na ty randata :-) na motorce. Byl jsem skoro jako Ben z Full Throttle, tedááááá sanžil jsem se tak působit. (I ten chraplák jsem zkoušel, vlastně mně docela překvapuje, že to někdy i zabralo :-D). Tohle období u mně definitivně skončilo v někdy začátkem roku 2002 tím, že mně to prostě přestalo bavit. Začal jsem zase o něco vít pařit gamesy (tehdy bylo období balduráků, ajsvinddejlů a všech možných diablovek).

_________________
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX Acorn C64 RetroPC

http://party.oldcomp.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 15.04.2015, 10:07 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 10:52
Příspěvky: 1669
Bydliště: Mliecna draha
Has thanked: 19 times
Been thanked: 124 times
Genial píše:
misticjoe píše:
Neví někdo, jak z 24h dne udělat alespoň 36h? :-D


Vim, ale kvalitni kokain je hrozne drahy... :D :D :D
A na rymu je to opravdu super... I ta noha by ti tolik nevadila...

:D


V potrevinach kupit muskatovy oriesok, nastruhat spravit vyvar. A dva dni ma clovek lud.

_________________
Amiga 600 + a602, Amiga 600 PCB only, Commodore 64+ZZ-RAM V1.0 512k+C1541(18k RAM)+sd2iec +9.600 Rs232, Commodore 116 + 64k upgrade, ZX 81 ISSUE1 + ZX81XRAM

http://zz-indigo.mavipet.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 22.06.2015, 17:59 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10136
Bydliště: Praha
Has thanked: 1961 times
Been thanked: 1523 times
Tak jsem si pořídil Amigu 2000 (tu hezky vyšperkuju na OCP a nadále bude mým "párty compem") a další STFM, které je chudinka trochu dolámané a bude chtít asi nějakou tu opravu. Ale (fuj mi hamba Amigistovi) Atárek není nikdy dost! Ještě koupím tisícovku a jsem kompletní (krom A3000, kterou už nechci po všech těch peripetiích, co jsem s ní zažil, ani vidět).

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 22.06.2015, 18:25 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 25.05.2014, 12:29
Příspěvky: 1673
Bydliště: Praha
Has thanked: 319 times
Been thanked: 372 times
misticjoe píše:
Tak jsem si pořídil ... a další STFM, které je chudinka trochu dolámané a bude chtít asi nějakou tu opravu. Atárek není nikdy dost!

No nejsi ještě tak ouplně ztracený jak jsem si myslel :lol:

_________________
Atari 65XE, 600XL, 400, 800, 800XL/XE, 130XE, 1200XL, XEGS
Commodore C64, C64C, C128, Plus/4
Amiga A600, A1200+Blizzard 060/50
ZX Spectrum, +2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 22.06.2015, 20:43 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10136
Bydliště: Praha
Has thanked: 1961 times
Been thanked: 1523 times
Jo a mimochodem. Ze 125kg v říjnu jsem na 100,3kg dneska :-) Ještě pět, šest kg a pak hurá do posilky a udělat ze sebe nebetyčné hovado, před kterým se bude bát i Arnold.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mistic JOE
PříspěvekNapsal: 22.06.2015, 21:01 
Online
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2014, 18:29
Příspěvky: 1496
Bydliště: Milovice
Has thanked: 12 times
Been thanked: 369 times
Ahoj Mistic,

Tak to, že si schudol som si všimol na pive v HP, ale nebol som si istý či by to bola vhodná téma na večer, tak som s ňou nezačínal, si borec a držím palce :thumbup:
Shony

_________________
STbrigáda
Atari 800XL, POFO, Atari Mega 2/4Mb Ram, Atari Mega STe, Atari TT 030


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz