OldComp.cz
http://www.oldcomp.cz/

Informace pro nové uživatele
http://www.oldcomp.cz/viewtopic.php?f=66&t=2873
Stránka 11

Autor:  misticjoe [ 26.07.2015, 21:49 ]
Předmět příspěvku:  Informace pro nové uživatele

Stávající uživatelé mi prominou, ale množí se mi dotazy na PM, čili je na čase udělat toto téma globálním.

Informace pro nové uživatele:
1. pro všechny platí to, co je napsáno zde: viewtopic.php?f=2&t=2
2. Schvalování vašich prvních osmi příspěvků je nutné. Jedná se o reakci na některé internetové ieGO honily, kteří se registrovali, aby založili buď velmi nesmyslnná vlákna a nebo rozdávali jen nadávky. Nejedná se tedy o snahu o prověření vašich znalostí, či snad potvrzování si důležitosti adminů. Pokud jste "všeobecně známí" mezi komunitou, stačí napsat SZ (není v našich silách kontrolovat jméno, mail a přezdívku nových uživatelů), případně se za Vás může zaručit již stávající člen fóra.
3. Schvalování příspěvk od nováčků může trvat i 24 hodin. Nejsme u počítače pořád.
4. Výjimečně může být nováček převeden z nových uživatelů mezi normální i dříve. A to na základě podmínek uvedených na konci bodu dvě, nebo pokud nás jeho kultivovaný a věcný projev přesvědčí po pár příspěvcích, že se nejedná o duševní zrůdičku :-)
5. V některých kategoriích může případně do vašeho příspěvku zasáhnout i moderátor. Moderátoři byli zvolení po dlouhé a zralé úvaze. Prosím nepište administrátorům, že na Vás byl ten nebo jiný moderátor zlý. Pokud jste přesvědčeni, že Váš příspěvek byl upraven/přesunut/smazán neprávem, pište přímo danému moderátorovi.
6. Nebojte se ptát veřejně i na naprosté banality. Nejsme zde parta netolerantních megainteligentů a vždy pomůžeme.
7. FTP je pouze pro ověřené a aktivní uživatele. Registrovat se na fóru jen proto, abyste zaslali požadavek na přístup, je tudíž zbytečné.

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/