OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 28.03.2024, 15:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Pravidla fóra


Hlašte, prosím, neaktivní témata. Po uskutečnění transakce napište krátké hodnocení k uživateli. Jeden uživatel = jedno hodnotící téma.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 07.12.2016, 16:46 
Offline
Profík

Registrován: 19.12.2013, 16:54
Příspěvky: 554
Bydliště: Bratislava
Has thanked: 1 time
Been thanked: 115 times
V pohode ...

_________________
http://blog.3b2.sk/igi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 07.12.2016, 17:06 
Offline
Profík

Registrován: 26.04.2015, 20:26
Příspěvky: 858
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 2 times
Been thanked: 92 times
Také bych mohl přidat nějaké poznámky, ale když kdokoliv neodpoví, tak žádost odkládám do koše..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 07.12.2016, 17:52 
jjilek píše:
Také bych mohl přidat nějaké poznámky, ale když kdokoliv neodpoví, tak žádost odkládám do koše..

?????? A Ty si mal zase aky problem so mnou? Myslim ze sa sa pomaly preorientujem len na Polske, Nemecke fora.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 07.12.2016, 18:38 
Offline
Profík

Registrován: 26.04.2015, 20:26
Příspěvky: 858
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 2 times
Been thanked: 92 times
Pro připomenutí posílám SZ.
Někteří uživatele nemohli být přidáni, protože mají zakázané přijímaní Soukromých zpráv.
Chtěl jsem být diskretní, ale nejde to.
17 zář 2016 K: ZIP drive na paralelni port
24 lis 2015 K: 30 pin SIMM moduly
16 říj 2015 K: Originál Windows XP ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 07.12.2016, 18:55 
tak za 1.:
LPT ZIP drive som Tu chcel ja darovat niekomu alebo vymenit za jeho internu ZIPku... Dotycny sa mi doteraz neozval resp. napisal ze uz zohnal.

tak za 2.:
30pin SIMM moduly 2x16MB mi tu fakt nikto ale nikto neponukol (tie boli hadam len v MAC QUADRA su vzacne) ani 2x8MB... Janus (dost drahy, ale super stav tak som spokojny) mi dotycny sluboval ze doda s 8MB a prisiel s 2MB (potesi, ale nic som nikomu nevycital).

tak za 3.:
Original XP som si zohnal tuna na Slovensku... Usetril som nervi s vybavovanim posielania postou CZ->SK a 10EURO na postovnom (drahsie ako z Nemecka).A bol v original krabici s nalepkou a foliou a navodom a mam od neho blocek. Odpisal som Ti do prispevku ze uz mam.

Tak za 4.:
Tak o akej "diskretnosti" to tu hovoris. Ja som otvoreny clovek. Ja sa dam asi fakt tu navzdy vymazat (lebo ja nerad hodnotim inych pre ich hluposti, malickosti - 2mb miesto 8mb a podobne). Zaroven niekolkokrat som uz uznal svoje chyby. A napisal som ze budem dosledny...

SPRAVY V SCHRANKE:
Vacsinou su tu dopohody ludia. Fakt som spokojny ci uz so Shonnym a Eiffelom ci uz X86 a sdrivom a sio2iec a podobne. Ale dostavam aj spravy typu "Viktor" od W1K ked sa chcem rozumne dohodnut ze kupim jeho 320xe ktore nik nechce ani na bazosi z uzastnym namakanou upravou (chcel som atarko na forever, silly venture, atariadu a podobne) "nepis mi Ty kokot" len preto ze som nemohol prijst osobne po to Atari (Kosice-Martin a spat) a ci mi ho ani neposle postou. A stretnut sa v Martine chcel v uplne blbu hodinu.

Takze asi tak :poke:.

Nemam na toto fakt ja cas (na hlupe hadky). Uznal som a som uz dosledny (dokonca miesto z mobilu uz pisem z PC aby som dosledne pozeral schranku a aby som nikomu uz na rychlo neodpovedal). Hovorim mam uz len jeden rest DaWemu za 2x nefunkcne ATARI (jedno slo ale po 2 zapnuti dava same error). Kedze ZUNO banku predali tak chvilku trva kym budem mat novu kartu snad vydrzi este do konca tyzdna...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 08.12.2016, 11:07 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 10:52
Příspěvky: 1669
Bydliště: Mliecna draha
Has thanked: 19 times
Been thanked: 124 times
jjilek píše:
Pro připomenutí posílám SZ.
Někteří uživatele nemohli být přidáni, protože mají zakázané přijímaní Soukromých zpráv.
Chtěl jsem být diskretní, ale nejde to.
17 zář 2016 K: ZIP drive na paralelni port
24 lis 2015 K: 30 pin SIMM moduly
16 říj 2015 K: Originál Windows XP ...


Tak tie XP-cka mam niekde stale zabalene v obalke a marne cakam na adresu :-)

_________________
Amiga 600 + a602, Amiga 600 PCB only, Commodore 64+ZZ-RAM V1.0 512k+C1541(18k RAM)+sd2iec +9.600 Rs232, Commodore 116 + 64k upgrade, ZX 81 ISSUE1 + ZX81XRAM

http://zz-indigo.mavipet.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 09.12.2016, 10:39 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Matej píše:
Myslim ze sa sa pomaly preorientujem len na Polske, Nemecke fora.

To by bola ale vlastizrada!
:joint: ;)

Myslím, že sa poučuješ z niektorých svojích chýb a to je dobre. Takže za mňa tu máš :like:

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 09.12.2016, 13:50 
1.)
Ja som ale Slovak cize nie Cech. Tak o akej vlastizrade vlastne hovoris??? (i ked mam velmi rad Moravu, Prahu)...

2.)
Nemecko je pre Slovensko najvacsi exportny partner.
Polsko ma so Slovenskom druhu najvaciu hranicu, je to ekonomicky najsilnejsi priamy sused Slovenskej Republiky (plus je to zapadoslovansky hovoriaca zem).

Cize to bude len moj prejav zdraveho pro-Slovenskeho sebauvedomenia a hrdosti. Keby zil nas Otec naroda Ludovit Stur (kedze studoval v Halle) by ma len potlapkal po pleci a povedal by "dobre synak tak urob".

Rozumej: Na SK niesu ziadne 8BIT fora, ani ATARI (bolo ale uz nieje).

Moje doporucenie: Nechajte uz tuto debatu. Davajte len + - hodnotenia pri kupach, predajoch... Lebo to tu bude zachvilku ako v "bulvarnom platku"...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 09.12.2016, 22:10 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2278
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Ja mám občianstvo české aj slovenské. No a hovoril som samozrejme z tvojeho pohľadu. No a okrem iného som aj srandoval. Áno z faktického hľadiska si ma dobehol a máš pravdu. Z mojeho pohľadu si rozdiel medzi ČR a SR mám problém uvedomovať ;)

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 10.12.2016, 01:01 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Já si nějak rozdíl mezi ČR a SR neuvědomuju, protože jsem ještě ta stará píča, co žila v Československu. Ale chápu, že pro ty mladé nadějné kvazinacionalisty jsem jen kunda, co se vtírá.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 10.12.2016, 01:37 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:40
Příspěvky: 1920
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 895 times
Been thanked: 693 times
Matej píše:
Rozumej: Na SK niesu ziadne 8BIT fora, ani ATARI (bolo ale uz nieje).

Moje doporucenie: Nechajte uz tuto debatu. Davajte len + - hodnotenia pri kupach, predajoch... Lebo to tu bude zachvilku ako v "bulvarnom platku"...


jako v bulvarni platku to tu uz davno je :)

ale kdyz uz si to nacal, co delaji ataristi v Kosicich? Ta vase Atari stranka je nejaka mrtva. A forum umrelo uz davno, z meho pohledu ono ani nikdy poradne nezilo.

_________________
www.krupkaj.cz ~ www.atariportal.cz ~ jaysoft.atari.org
:busybee:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 10.12.2016, 09:20 
Offline
Profík
Uživatelský avatar

Registrován: 05.05.2014, 09:51
Příspěvky: 663
Bydliště: Trutnovsko
Has thanked: 4 times
Been thanked: 56 times
No asi to co Matěj. Chodí na fóra k súsedom.

_________________
Atari 400, 1200XL, 600XL, 800XL, XE, 130XE, ATARI 260ST, 520STm, 520ST+, 1040STfm, 1040STe, ATARI MEGA ST1, ST4, ATARI TT-030, ATARI FALCON 030, ATARI Portfolio, UltraPONG, ATARI VCS, 2600Jr.,ATARI Lynx II, iBook G3 green, iMac G3 green, G5, PowerBook 150


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 10.12.2016, 09:28 
Ved hovorim ze je Atari.Sk mrtva stranka. Problem je ze domenu aj hosting nevlastnia ludia co to spravovali ale treti clovek tak je to skoro az nemozne obnovovat. Aspon tak som to pochopil. Ale kedze nas je aktivnych tak 4 a pol (to je realne cislo) tak to nema ani zmysel... Nic menej Atari.sk ked fungovalo bol to celkom fajn zdroj noviniek aspon pre mna...

Ja ani niesom kvazi-nieco. Skor Slovaci to uz mame akosi uz v krvi. Ved uz hymnu mame taku veselsiu, rezkejsiu. Co sa tyka CZ-SK. Tak som to napisal zamerne trosku aj prehnane (ako odpoved na Lisiaka). Nic menej niesom ziadny slnieckar, alebo nostalgik to je pravda... Ale respektujem aj ine pohlady na svet, ked uz zijeme v 21 storoci...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 13.12.2016, 13:05 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 19:40
Příspěvky: 1920
Bydliště: Olomouc
Has thanked: 895 times
Been thanked: 693 times
Co si pamatuju, tak jste meli nejakeho sponzora. Uz se o Atari nezajima? Nebo na to kasle XI? Nakonec dnes uz neni problem si poridit domenu a hosting se da taky provozovat za hubicku. Je skoda te pekne domeny, ale na druhou stranu atari.cz taky vlastni Cinemax a nic o puvodnim Atari tam dnes neni.

_________________
www.krupkaj.cz ~ www.atariportal.cz ~ jaysoft.atari.org
:busybee:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Matej (je späť)
PříspěvekNapsal: 13.12.2016, 23:08 
Nie nie skor nema cas. A asi ani motivaciu (kedze najviac pomaly robi on sam)... Sa o Atari urcite zaujima.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz