OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 29.03.2024, 08:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 10.09.2017, 16:49 
Offline
Kecálek

Registrován: 13.09.2015, 20:56
Příspěvky: 77
Bydliště: Jirny
Has thanked: 5 times
Been thanked: 17 times
Musím se přidat s pochvalou za nádherně zorganizovanou akci!!! Obzvláště vyzdvihuji catering (kýta byla výborná, klobásky taky),
Jiiira mě potěšil svým lahodný nápojem no a i něco počítáčů bylo - s EC.1045 jsme rozjeli "Schach" (německá verze šachů) na SAPI.
Takže příště pozor, až zase někdo bude trollovat, že na SAPI nejsou hry....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10.09.2017, 17:04 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 25.05.2014, 12:29
Příspěvky: 1671
Bydliště: Praha
Has thanked: 319 times
Been thanked: 372 times
Taky se musím připojit s pochvalou - akce se opět povedla. Díky.

P.S
Nechal jsem tam asi mikinu, takovou profunělou ;-)
Kdyby mi jí ale "někdo" uschoval vůbec bych se nezlobil - mám k ní citový vztah. Dík.

_________________
Atari 65XE, 600XL, 400, 800, 800XL/XE, 130XE, 1200XL, XEGS
Commodore C64, C64C, C128, Plus/4
Amiga A600, A1200+Blizzard 060/50
ZX Spectrum, +2


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10.09.2017, 18:48 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 14.05.2013, 19:10
Příspěvky: 1486
Bydliště: Kurim
Has thanked: 828 times
Been thanked: 577 times
Ahoj, bylo to fajn. Děkuji všem za příjemnou společnost, organizátorům za kvalitní práci a přidávám pár fotek.

https://photos.app.goo.gl/5zCkfwmXXPiwCOq23

_________________
http://www.8bity.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 11:09 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Tak já bych začal tím pozitivním:
Díky všem za skvěle vytvořenou atmosféru, protože bez úžasných návstěvníků by byla párty o ničem. Všichni se chovali slušně a nikdo nevykřikoval něco o recyklaci staré elektroniky. :-) Takže jestě jednou díky i za vaše díky.
Teď to horší:
Od první OC párty na dané prostory evidentně nikdo nesáhl a vše tam schátralo do neúnosné míry. Navíc se po zemi potuloval nejrůznější hmyz a hlodavci v neskutečném množství. Korunu tomu nasadil pronajímatel, který na převzetí prostor !přijel! v silně podnapilém stavu. V tom zřejmě ani nezaznamenal, že je venku mokro a poslal Mrafa 4x vytřít prostory, protože si nebyl schopen uvědomit, že je sám zašlapal. Během předávání neustále trousil nejrůznější invektiva a sexistické poznámky k přitomným slečnám. Od fyzické inzultace z mé strany chybělo jen málo a popravdě se divím, že Mraf mu jednu z fleku nevrazil sám, protože jeho Ála s Renčou vehementně nepřesvědčovaly, že si na tom starém plesnivém dědkovi nic nevezme. Celé jeho ubohé chování korunovala naprosto nesmyslně vysoká částka za pronájem toho bordelu. To jsem už nerozdýchal a s dědkem si to vyřídil alespoň slovně. Aby toho nebylo málo, po uklidňovacím cigáru před za plotem u auta a rozloučení jsem si všiml, jak pán přešel mezi budovami se zbraní v ruce. Těžko říct, zda si jen organizoval vybavení, nebo to byla demonstrativní výhružka, že už máme vypadnout. Mraf ani Ála si toho ale evidentně nevšimli, tak jsem raděj nic neříkal, aby nebyli zbytečně nervózní ještě kvůli tomu.

Z toho vyplývá jediné - OCP v Cucovně letos byla naposledy. Pro OCP IV se pokusíme najít co nejvhodnější prostory. Vzhledem k tomu, že se nám na párty sjíždějí lidé z nejrůznějších koutů republiky a pražským je většinou jedno, kam to tím autem pojedou, tak je možné, že příští OCP se bude klidně konat v nějakém pěkném prostředí Sázavska, Polabí, či na nějakém jiném atraktivním místě, které bude hlavně čisté, bez breber a s rozumnými místy pro spaní. Míst vybereme více a dáme v plén pro hlasování v nejbližších týdnech v samostatném vláknu.

Za rok se tedy na vás všechny budeme zase těšit na OCP IV :-)

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 11:12 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Martin8bity píše:
Ahoj, bylo to fajn. Děkuji všem za příjemnou společnost, organizátorům za kvalitní práci a přidávám pár fotek.

https://photos.app.goo.gl/5zCkfwmXXPiwCOq23


Se na té fotce s Dodou tvářím jak matka smrt :-) Ani nevím proč, jsme se bavili o nějaké naprosto normální věci. Takže ne - nezabíjím Dodu, jen foto v nevhodné chvíli :-)

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 11:38 
Offline
Pan Generální

Registrován: 19.07.2013, 15:54
Příspěvky: 2723
Has thanked: 144 times
Been thanked: 422 times
misticjoe píše:
Martin8bity píše:
Ahoj, bylo to fajn. Děkuji všem za příjemnou společnost, organizátorům za kvalitní práci a přidávám pár fotek.

https://photos.app.goo.gl/5zCkfwmXXPiwCOq23


Se na té fotce s Dodou tvářím jak matka smrt :-) Ani nevím proč, jsme se bavili o nějaké naprosto normální věci. Takže ne - nezabíjím Dodu, jen foto v nevhodné chvíli :-)


Misticjoe ma pravdu. Stal jsem vlevo od zaberu kdyz to Martin fotil a opravu to byla normalni diskuse :P . Baseballovou palku vytahnul pozdeji.

Take jako ostatni dekuji organizatorum za pekne straveny vikend. Bylo to fajn.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 12:38 
Offline
Profík
Uživatelský avatar

Registrován: 31.08.2014, 16:27
Příspěvky: 994
Bydliště: Praha
Has thanked: 63 times
Been thanked: 375 times
misticjoe píše:
Tak já bych začal tím pozitivním:
Teď to horší:
Od první OC párty na dané prostory evidentně nikdo nesáhl a vše tam schátralo do neúnosné míry. Navíc se po zemi potuloval nejrůznější hmyz a hlodavci v neskutečném množství. Korunu tomu nasadil pronajímatel, který na převzetí prostor !přijel! v silně podnapilém stavu. V tom zřejmě ani nezaznamenal, že je venku mokro a poslal Mrafa 4x vytřít prostory, protože si nebyl schopen uvědomit, že je sám zašlapal. Během předávání neustále trousil nejrůznější invektiva a sexistické poznámky k přitomným slečnám. Od fyzické inzultace z mé strany chybělo jen málo a popravdě se divím, že Mraf mu jednu z fleku nevrazil sám, protože jeho Ála s Renčou vehementně nepřesvědčovaly, že si na tom starém plesnivém dědkovi nic nevezme. Celé jeho ubohé chování korunovala naprosto nesmyslně vysoká částka za pronájem toho bordelu. To jsem už nerozdýchal a s dědkem si to vyřídil alespoň slovně. Aby toho nebylo málo, po uklidňovacím cigáru před za plotem u auta a rozloučení jsem si všiml, jak pán přešel mezi budovami se zbraní v ruce. Těžko říct, zda si jen organizoval vybavení, nebo to byla demonstrativní výhružka, že už máme vypadnout. Mraf ani Ála si toho ale evidentně nevšimli, tak jsem raděj nic neříkal, aby nebyli zbytečně nervózní ještě kvůli tomu.

Z toho vyplývá jediné - OCP v Cucovně letos byla naposledy. Pro OCP IV se pokusíme najít co nejvhodnější prostory. Vzhledem k tomu, že se nám na párty sjíždějí lidé z nejrůznějších koutů republiky a pražským je většinou jedno, kam to tím autem pojedou, tak je možné, že příští OCP se bude klidně konat v nějakém pěkném prostředí Sázavska, Polabí, či na nějakém jiném atraktivním místě, které bude hlavně čisté, bez breber a s rozumnými místy pro spaní. Míst vybereme více a dáme v plén pro hlasování v nejbližších týdnech v samostatném vláknu.

Za rok se tedy na vás všechny budeme zase těšit na OCP IV :-)



Ach jo. Není nad to být potrestán za to, že se chováme slušně. Škoda, že to takhle dopadlo. Byla to příjemná akce!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 12:55 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 12.05.2013, 21:39
Příspěvky: 1970
Bydliště: Praha
Has thanked: 85 times
Been thanked: 255 times
I kdyz jsem mohl jen na chvili, rad jsem prijel, tesim se na priste.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 12:57 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 18.06.2013, 20:26
Příspěvky: 2487
Has thanked: 115 times
Been thanked: 424 times
Misticu, jen pro pořádek podotýkám, že brouky promenující se po podlaze jsem tam zaznamenal každý rok... 8-)
Ale myslel jsem si, že o nich víte...? :P

_________________
"Je lepší rozsvítit byť jen malou svíčku, než jen proklínat temnotu." (Konfucius)

www.zxsparrow.com


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 13:23 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Věděli, ale tentokrát šlo o neuvěřitelné množství a likvidační Raid byl v pohotovosti skoro non-stop. Spolu se schátralostí objektu, grilem s kterým pracovat bylo skoro o zdraví, špatnou dostupností pro neřidiče a pocitem majitele, že pronajímá skvost vyskládaný diamanty, jsme se prostě rozhodli, že nastal čas porozhlédnout se po lepších prostorech.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 13:31 
Offline
Pan Generální
Uživatelský avatar

Registrován: 13.05.2013, 09:15
Příspěvky: 2279
Bydliště: Brno
Has thanked: 842 times
Been thanked: 302 times
Ten majitel je dle všeho pěkný čurák.

_________________
Amiga - PMD 85


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 17:29 
Offline
Pan Štábní
Uživatelský avatar

Registrován: 14.05.2013, 19:10
Příspěvky: 1486
Bydliště: Kurim
Has thanked: 828 times
Been thanked: 577 times
misticjoe píše:
Teď to horší:
...
Celé jeho ubohé chování korunovala naprosto nesmyslně vysoká částka za pronájem toho bordelu.
....

No, to jste si to tedy pěkně slízli. To je mi líto. Hele, pokud by bylo třeba něco doplatit, klidně se přihlašte, ať na tom nejste ještě v mínusu.

_________________
http://www.8bity.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 18:35 
Offline
Kecálek

Registrován: 03.11.2016, 08:49
Příspěvky: 149
Has thanked: 47 times
Been thanked: 25 times
Ač jsem tam nebyl, tak jsem taky ochoten přispět. Protože Vás pravidelně využívám...

_________________
Atari 130XE/XC12/Robotron, Atari 65XE(320kB), Atari 1040STE, GBA


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11.09.2017, 18:54 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11.05.2013, 23:48
Příspěvky: 10111
Bydliště: Praha
Has thanked: 1953 times
Been thanked: 1517 times
Ne, ne - díky moc pánové, ale není to vaše chyba. Nic příspívat nemusíte. Ale děkujeme za vstřícnost. Nepsal jsem to, abyste přispívali, ale abych zmínil všechny důvody, které nás vedly k rozhodnutí, že příští OCP bude jinde.

_________________
Amiga/Amstrad/Atari/Commodore/Mac/Nintendo/PS/PC/Sega/Tandy/ZX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12.09.2017, 18:48 
Offline
Kecálek

Registrován: 13.09.2015, 20:56
Příspěvky: 77
Bydliště: Jirny
Has thanked: 5 times
Been thanked: 17 times
Námět na příští OldComp....

https://www.google.cz/maps/place/Kultur ... 14.6962674


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz