OldComp.cz

Komunitní diskuzní fórum pro fanoušky historických počítačů


Právě je 29.03.2024, 17:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: IQ151 - sériový port
PříspěvekNapsal: 12.05.2021, 16:42 
Offline
Profík

Registrován: 15.01.2014, 20:08
Příspěvky: 783
Bydliště: Šlapanice
Has thanked: 129 times
Been thanked: 97 times
Jo kreslím v EAGE 4 a exportuji v EAGLE 5 takže v EAGLE 9 by to mělo jit otevřít ale naopak ne. Pak by taky bylo faj pokut by bylo vše na jednom míste pohromadě teda aspoň, co se týče železa. Překreslovat něco z fotek je vopuz …. Tak snad pokut by to byla hola DPS nebo jednostranná DPS, jinak šlus metr největší kamarádka (nemám s tím problém). To že nesedí schéma s deskou je spíše pravidlo něž výjimka a taky dát do kupy co se děje pod IO je občas taky dílo. Takže nejideálnější stav je mít jak osazenou DPS tak úplnou dokumentaci ale minimální ideál je deska.

Pokut v blízkosti vedou, koleje s pravidelnou osobní dopravou tak si udělám výlet (rád jezdím váčkem obzvlášť pokut je to národní dopravce).

_________________
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna, aneb jsem dyslektik a dysgrafik.

http://www.sapi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: IQ151 - sériový port
PříspěvekNapsal: 25.05.2021, 21:42 
Online
Profík

Registrován: 06.03.2018, 16:00
Příspěvky: 959
Bydliště: Valtínov, Kunžak
Has thanked: 39 times
Been thanked: 471 times
Po domluvě s lookem (velké díky) jsem získal k překreslení jak modul SERI01 tak i SESTYK v základní, ořezané verzi. Výsledky předám EC1045 aby si je upravil k obrazu svému a zveřejnil na svém webu. Při překreslování SESTYKu jsem vycházel právě z jeho stránek. Nalezl jsem několik drobných nuancí, ale na funkci (rostlináře, pochopitelně) to nemá vliv. Snad je to všechno správně.

Pro zájemce oba moduly v přílohách.

Petr


Přílohy:
SESTYK.zip [193.77 KiB]
158 krát
SERI01.zip [250.18 KiB]
156 krát
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz